psycholog, psychoterapeuta psychoterapia Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji TU i TERAZ: psycholog i psychoterapia w mieście Poznań

Gabinet psychoterapii w Poznaniu, psycholog, specjalista psychologii klinicznej, psychoterapeuta zaprasza. Iwona Jóźwiak, ul Wojskowa 18/2, Poznań tel. 604 966 108. Psychoterapia psychoanalityczna.

Wykład w Ośrodku Psychoterapii i Myśli Psychoanalitycznej - goście z Krakowa, studenci wstęp wolny!

Zapraszamy na wykład Katarzyny Synówki oraz Jacka Kowaleczko:

„PROCES ROZWOJU – powodzenie i niepowodzenie w terapii grupowej.

Komentarz do wykładu wygłosi Michał Mocek.

Wykład odbędzie 14 stycznia 2017r. o g.16 w poznańskim Ośrodku Psychoterapii i Myśli Psychoanalitycznej, ul. Sienkiewicza 5/7.

Wstęp 30zł/ studenci wstęp wolny

Abstrakt: Chcemy zwrócić uwagę na pewną specyficzną grupę pacjentów, którzy zgłaszają się do OLZOiN. Wydają się oni wybierać psychiczny azyl, którego istotą jest odmowa kontaktu z rzeczywistością wewnętrzną, co w znacznym stopniu ogranicza ich rozwój. Opisany zostanie sposób w jaki psychoterapia grupowa jest specyficznie pomocna przy wydobywaniu się z psychicznego azylu i uruchamianiu rozwoju oraz sytuację kiedy zawodzi.

Spotkanie będzie także sposobnością do poznania i dyskusji o psychoterapii psychoanalitycznej w publicznej służbie zdrowia. Autorzy  wystąpienia pracują psychoanalitycznie w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości im. J.Babińskiego w Krakowie